En kväll för dig – mitt i allt

Plats

United Spaces Ljusgården, Kungsgatan 60

Värd

Women for Leaders, Signe, Mellanrummet

Tid

2026-05-28 17:30

Säkra din plats

En kväll för dig - mitt i allt  

Välkommen till en kväll där du får släppa tempot, landa i dig själv och känna hur det känns när någon annan håller rummet för en stund.

En kväll för oss kvinnor som håller uppe vardagen och världen, mitt i det här kaoset. Du som är anställd, ledare, som håller ihop, planerar, levererar och fixar för andra varje dag. Du som driver eget bolag och inte har ett space där du får fira alla dina framsteg och utmaningar som du tagit dig an. Vi firar även att Women for Leaders fyller 10 år!

Den 28 maj möts vi i vackra Ljusgården på Kungsgatan 60 i Stockholm för en kväll fylld av värme, samtal, workshop, reflektion, mat, skratt och den där känslan av att: “ahh… här behöver jag inte vara något för någon annan.”

Vi kommer landa tillsammans. Fira att sommaren är på väg, och fira Women for Leaders, 10 år. Och sätta en riktning för hur du faktiskt vill känna i sommar – innan ledigheten redan sprungit förbi.

Vår förhoppning är att du kommer gå därifrån med lättare steg, ett lugnare nervsystem och ett leende som sitter kvar långt efter att kvällen är slut.

Kvällen inkluderar workshop, mat & dryck samt mingel.

Pris: 495kr.

Tid: 28 maj 17.30-20.00

Antalet platser är begränsat – säkra din plats innan den 25 maj!

Säkra din plats